Новини Про нас Продукцiя Послуги Контакти

Про нас...

Підприємство «Мікрон» засновано 17.01.2001р. як підприємство, основним видом діяльності якого є виробництво й ремонт засобів вимірювальної техніки (далі ЗВТ), контроль метрологічних параметрів ЗВТ, оцінка відповідності ЗВТ технічній документації. ЗВТ, що виробляються підприємством, відносяться до нестандартизованих засобів вимірювання та контролю, які застосовуються на залізничному транспорті України, а також вагонобудівних, вагоноремонтних, машинобудівних, металургійних та інших підприємствах, пов'язаних з виробництвом продукції залізниць.. Всього підприємство виготовляє більше 400 найменувань вимірювальних засобів.

Для здійснення своєї діяльності підприємство має всю необхідну матеріально-технічну базу, обладнання, технічну документацію, які повністю забезпечують виконання робіт по виробництву ЗВТ, та працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід роботи з виготовлення ЗВТ .

При виробництві особливо точних виробів (контршаблонів) та виробів складної конфігурації використовується високоточне сучасне обладнання з ЧПЗ, яке виключає необхідність ручного доведення виробів, а при гравіюванні шкал та маркуванні виробів використовуються сучасні лазерні технології.

Якість всіх виробів, до постачання замовнику, контролюється в метрологічній лабораторії підприємства, яка є окремим незалежним структурним підрозділом підприємства. Лабораторія забезпечена сучасним метрологічним високоточним обладнанням. З 2003 року лабораторія регулярно проходить необхідні перевірки і підтверджує свою компетентність і право на виконання метрологічних робіт. В лютому 2019р. метрологічна лабораторія пройшла чергову перевірку на компетентність відповідно до ДСТУ ISO 10012:2005 - Сертифікат № 032-2019 дійсний з 01.03.2019р. до 29.02.2024р. (додається).

Підприємство постійно співпрацює в питаннях розробки та впровадження нових видів продукції з провідними підрозділами Укрзалізниці, державним підприємством "Проектно-конструкторське та технологічне бюро рухомого складу Укрзалізниці", з Інститутом технічної механіки Національної Академії Наук України (випробування і введення в експлуатацію нових профілів залізничних коліс ІТМ73, ІТМ73-01). У 2017 році наше підприємство отримало висновок Торгово-промислової палати України про те, що ПНВП «Мікрон» є єдиним в Україні виробником нестандартизованих засобів вимірювання і контролю (геометричні величини) для потреб залізничного транспорту України. Цей висновок був підтверджений в 2019 році і в лютому 2022 року. Таким чином, ПНВП «Мікрон» залишається єдиним виробником нестандартизованих засобів вимірювання та контролю залізничного призначення в Україні, а саме:

  • Шаблони для вимірювання параметрів залізничної колії (ШК1520/8; ЦУП-1-01; ЦУП-2Д; ПШВ; КОР-5МН.
  • Засобів вимірювальної техніки для вимірювання параметрів колісних пар вагонів і локомотивів (Скобі ДК; абсолютні шаблони, товщіноміри, ВПГ, ГУ-1 та інші) .
  • Шаблони для вимірювання параметрів автозчепного пристрою.
  • Засобів вимірювальної техніки для ремонту 2-вісних візків вагонів.
  • Та інші засоби вимірювання і контролю.

Довідка Торгово-промислової палати України від 22.02.2022р. додається на нашому сайті.

Iнформацiя представлена на цьому сайтi є iнтелектуальной власнiстю ПНВП "Мiкрон", якщо не вказано iнше.